Facebook Slide Likebox

Witamy w Centrum Edukacji i Rozwoju LOGOS

 

Stawiasz na rozwój - swój i swojego dziecka?

Jeśli tak, przedstawiamy Ci różnorodne propozycje, dla każdej grupy wiekowej. Tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą Wam zdobyć nowe umiejętności, a także sprawią, że każda chwila spędzona z nami pomoże w zrealizowaniu zamierzonych celów. W Centrum Edukacji i Rozwoju LOGOS pracujemy kreatywnie, twórczo i z pasją - jest to miejsce, w którym poczujecie się swobodnie i wygodnie - po prostu dobrze. Serdecznie zapraszamy :)

 

Nasze kursy realizowane są przez profesjonalnych wykładowców, lektorów i trenerów, przy użyciu wysokiej jakości sprzętu audiowizualnego. Prowadzimy zajęcia w przyjaznej atmosferze, komfortowych warunkach i w małych grupach, co sprzyja indywidualnemu podejściu do każdego uczestnika.

Szczególne znaczenie ma dla nas praca z dziećmi i młodzieżą, wprowadzanie nowoczesnych metod uczenia się oraz pomoc w rozwiązywaniu trudności szkolnych.  Nasza propozycja skierowana jest do tych, którzy chcą się rozwijać i kształcić, bez względu na wiek.

Posiadamy nowoczesne, kompleksowo wyposażone, sale szkoleniowe i konferencyjne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Aktualności

ArtykułyInformujemy, że używamy plików cookies w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.


OK